ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань (обговорень) щодо розробки містобудівної документації

Дата: 20.11.2020 10:42

23 листопада 2020 року о 12:00 годині в приміщенні Новострілищанської селищної ради ОТГ, за адресою: вул. Шевченка, 12 смт. Нові Стрілища Львівської області, відбудуться громадські слухання (обговорення) щодо розробки містобудівної документації "Детальний план території для реконструкції, будівництва та обслуговування нежитлових будівель, які знаходяться на території Новострілищанської селищної ради Львівської області Жидачівського району, с. Репехів, вул. Квітнева, 1а (за межами населеного пункту)" та "Звіт про стратегучну екологічну оцінку" документу державного планувіання.

Для участі в громадських слуханнях (обговореннях) запрошуємо жителів Новострілищанської селищної ради.