РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КУРСУВАТИМЕ ПО ТЕРИТОРІЇ НОВОСТРІЛИЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.12.2020 19:33

Улюблене свято дітей наближається. Вже незабаром до них і до чемних дорослих завітає Святий Миколай. Мешканці Новострілищанської громади зможуть зустрітись з Святим Миколаєм, адже його Офіційна Резиденція 18 грудня курсуватиме по території всіх населених пунктів нашої громади.

Фото без описуНа гостей Резиденції чекатимуть зустріч зі справжнім Чудотворцем, який підготував для малечі святкові подарунки. Через помічників Миколая батьки можуть передати настанови для дітей та власний подарунок, який святий особисто вручить дитині.

Офіційна резиденція працюватиме за таким маршрутом (час орієнтовний):

13:30 год. с. Старі Стрілища (центр)

14:15 год. с. Орішківці (територія дитячого майданчика)

14:45 год. с. Кнісело  (біля Народного дому)

15:30 год. с. Квітневе (біля Народного дому)

16:00 год. с. Трибоківці (біля катехитичної школи)

16:30 год. с. Репехів (територія дитячого майданчика)

17:00 год. с. Бертишів (територія дитячого майданчика)

17:30 год. с. Баківці (біля Публічної бібліотеки)

18:30 год. смт. Нові Стрілища (біля головної ялинки)

Фото без опису«Тішимося, що українські дітлахи вірять і чекають саме Святого Миколая. Адже так багато звернень щодо організації Резиденції Чудотворця ми ще не отримували. Враховуючи карантинні обмеження цього року Резиденція Святого Миколая буде особливою", — зазначили організатори.
Зустріч з Чудотворцем відбуватимуться із дотриманням карантинних норм, на свіжому повітрі. Для зручності, будуть доступні антисептики та температурний скринінгу від помічника Миколая і лише в індивідуальних масках.

Подарунки БЕЗКОШТОВНО отримають дітки які зареєстрвоані на території Новострілищанської громади та не відвідують ані садочок, ані школу. Всі інші дітки отримають свої безкоштовні подарунки в закладах освіти.

Проте зустрітись із Святим Миколаєм зможуть усі бажаючі, придбавши квиток у помічників Святого Миколая, на місці роботи виїзної Резиденції.

Вартість квитків – 50 грн. У вартість квитка входить зустріч та подарунок від Святого Миколая. Також у ціну входить фото з Миколаєм.

Фото без описуОрганізатори заходу запрошують  усіх охочих – жителів та гостей громади, з діточками завітати у виїзну Резиденцію Святого Миколая.