ПО ТЕРИТОРІЇ НОВОСТРІЛИЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ КУРСУВАЛА РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 20.12.2020 11:03

Улюблене свято дітей – це свято Миколая Чудотворця. Офіційна  резиденція одного з найбільш улюблених українських святих 18 грудня курсувала територією НОВОСТРІЛИЩАНСЬКІЙ ОТГ.

Фото без описуЕйфорія свята чекала на всіх хто прийшов на зустріч до  Чудотворця. Святий Миколай побував у селах Старі Стрілиша, Орішківці, Кнісело, Квітневе, Трибоківці, Репехів, Бертишів, Баківці та селищі Нові Стрілища. До зустрічі із малечею Миколай старанно готувався - традиційно у Чудотворця для  діток були приготовлені гарні та смачні гостинці, їх отримали з рук доброго дідуся усі маленькі гості.

Фото без опису???Фото без опису

Фото без описуНа зустріч до Св. Миколая завітало понад 300 діток,  з яких були дітки із малозабезпечених сімей, діти, які проживають у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти з інвалідністю, діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників бойових дій.

До статусних діток Чудотворець завітав в їхні домівки подарувавши їм солодощі, іграшки, чудовий настрій та приємні спогади.

Організатори свята, а це Служба у справах дітей Новострілищанської селищної ради та Новострілищанська селищна рада вдячні усім хто долучився до доброї справи та допоміг зробити цей день незабутнім для кожної дитини, що мала можливість зустрітися з Святим Миколаєм. По особливому організатори радіють тому, що таки змогли подарувати щасливі емоції як дітям так і дорослим.