НОВОСТРІЛИЩАНСЬКА АЗПМС ОТРИМАЛА КОМПЛЕКТ ТЕЛЕМЕДИЦИНИ

Дата: 05.01.2021 22:59

Фото без описуВ рамках реалізації програми "Сільська медицина" Новострілищанська амбулаторія загальної практики сімейної медицини  отримала комплект телемедицини - для телеметрії та телемедичного консультування.

Вартість такого комплекту 106 тис. гривень. Співфінансування до наданих державою коштів з місцевого бюджету Новострілищанської селищної ради (ОТГ) становило 10 відсотків.

У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних.

Фото без описуТелемедицина — це напрям медицини, а саме комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником, наприклад, в сільській місцевості). Повідомленнями обмінюються лікарі між собою. Так лікарі первинної ланки мають можливість швидко отримати фахову консультацію вузькопрофільних колег.

За інформацією КНП "НАЗПСМ"