ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ -УЧАСНИКІВ АТО!!!

Дата: 23.02.2018 17:21

Стосується отримання безоплатних путівок і одноразової грошової допомоги до 5 травня щорічно Для того щоб отримати ці пільги потрібно зареєструватись в відділі соціального забезпечення по місці прописки (згідно постанови КМУ №200 від 15.03.2015), отримати грошову виплату можна і по місцю перебування, але потрібно взяти довідку, що ви не зареєстровані для даної пільги по місцю прописки. Просто не забудьте… Кожному захиснику, який повернувся до дому треба звернутися в військомат, там є окремий кабінет в якому займаються АТО і подати заяву і до неї документи. Якщо хтось не стоїть на обліку то треба стати на облік, а потім здати заяву. Учасники бойових дій, які звільнені в запас, мають до 30 квітня подати до військкомату заяву про виплату допомоги (форма заяви є у військкоматі), посвідчення учасника бойових дій, реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти. Всі хто ще продовжують служити їм виплатять автоматично, бо цим займуться в частинах і передадуть документи. «Учасники, ветерани війни, якщо працюють, служать, то самі організації мають подавати списки на управління соцзахисту. Самі подають, якщо людина не працює і не пенсіонер. Вона має звернутися до військомату і надати документи. Військовий квиток, ідентифікаційний номер, посвідчення учасника бойових дій. Написати заяву. І вони внесуть їх в списки, які потім будуть подавати до управління соцзахисту. Взагалі документи подаються до 5 травня», розповідають у ДСУ у справах учасників АТО. Всі хто не здадуть документи виплати не отримають.