УВАГА! КОНКУРС! Обираємо найкращий двір Новострілищанської ОТГ!

Цією подією Новострілищанська ОТГ  хоче надихнути мешканців населених пунктів ОТГ прийняти участь у процесі створення благополуччя та краси на вулицях громади: впорядкування садиб, беручи до уваги Правила благоустрою.

Конкурс проводиться до 31 березня 2018 року.

Умови конкурсу

В конкурсі можуть приймати участь:

Фізичні особи (мешканці всіх населених пунктів ОТГ) в категорії «Найкраще приватне подвір’я ОТГ» (одне на кожен населений пункт).

Підприємства (всіх форм власності) в категорії «Найкраща компанії / фірма ОТГ» (одна на ОТГ).

Огляд територій відбудеться з 01 по 04 квітня 2018 року.

Нагороди переможцям:

В категорії «Найкраще приватне подвір’я ОТГ» будуть визначені 9 переможці (1 переможець у населеному пункті):

В категорії  «Найкраща компанії / фірма ОТГ» буде визначений 1 переможець (1 переможець у ОТГ):

Кожен переможець отримає приз наповнений Великодній кошик.

Всі учасники, які посіли призові місця, отримають табличку, на якій буде вказано назву конкурсу в якій переміг конкурсант, рік. Таку пам'ятну табличку своїх досягнень можна закріпити на фасаді будівлі, на воротах.

Нагородження переможців: 05 квітня 2018 року.